Közösségi programok - Életöröm Idősek Otthona és Nyugdíjasház
Délelőtt
8:30
Aktivizáló torna
9:30
Délelőtti matiné a társalgóban
De
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délután
14:00
Bingo klub
14:30-15:30
Gerinc I.
15:00 - 15:30
Gerinc II.
16:00 - 16:30
Nyak- váll gyógytornák
Du
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délelőtt
08:30
Értorna
09:30
Délelőtti matiné a társalgóban
10:30
„Stammtisch” német nyelvi klub a torna- és klubszobában
De
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délután
14:30
Bibliaóra az imateremben (minden páratlan héten)
Du
Du. egyéni mentálhigiénés gondozás
Délelőtt
08:30
Aktivizáló torna
10:00
Dalkör a nyugdíjasház társalgójában
De
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délután
14:30-15:30
Tudományok tárháza programsorozat torna- és klubszobában
Du
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délelőtt
08:30
Gyógytorna csontritkulásos betegeknek a torna- és klubszobában
09:00
Intim torna
09:30
Délelőtti matiné a társalgóban
11:00
Kézimunka klub
De
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délután
14:30 - 15:00
Gerinc I.
15:00 - 15:30
Gerinc II.
15:30 - 16:00
Nyak- váll
Du
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délelőtt
08:00 - 12:00
Heti vásárlás kiosztása
08:30
Értorna
9:30
Délelőtti matiné a társalgóban
11:00
Társasjáték, kártyajáték
De
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délután
Városi séta (minden páros héten)
14:30
Csevegő – beszélgető show (minden páratlan héten)
Kézműves foglalkozás
Du
egyéni mentálhigiénés gondozás

A táblázatban szereplő programokon kívül hétfőtől péntekig délelőtt 10:00- 11:30-ig, illetve délután 14:30- 15:30-ig a demens lakók számára foglalkoztatás zajlik a 3. emeleti fokozott ápolási részlegen.

 

Ezen felül havi, éves rendszerességgel nagyobb rendezvényeket szervezünk (pl. Családi nap, Intézményi születésnap), gyakoriak a bálok (Farsang, Szüreti Mulatság, Bajor Nap), vásárok (termelői vásár, karácsonyi kirakodó), színházi, komoly és könnyűzenei bemutatók (Budapesti Fesztivál Zenekar, Pannon Egyetem Szimfonikus Zenekara, Apostol Együttes), valamint vendégül látunk hírességeket is, akik előadást tartanak lakóinknak (Bodrogi Gyula, Böjte Csaba, dr. Béres József, Pártai Lucia, dr. Márfi Gyula érsek, Jo Indekeu Belga Nagykövet).

AKTUÁLIS PROGRAMKÍNÁLATUNK – SZEPTEMBER

 

 

 

október 11. Adorjánné Marica előadása “Együtt élni a Parkinsonnal” címmel

október 13. Bolond lakodalom és zenés mulatság

október 20. Megemlékezés az október 23-i forradalom és szabadságharcról

október 20. Nordic Walking tanfolyam indul

október 21. Zenés, táncos vacsorás mulatság a lakóknak és a dolgozóknak a Horváth Kert étteremben

október 24. közös tökfaragás a Gyermekbolygó Óvoda együtt

október 25. Szegedi József helytörténész előadása, vetítése “Sétahajóval a Dunán” címmel

október 31. Halottak napi, Mindenszenteki megemlékezés és mécses gyújtás