Közösségi programok - Életöröm Idősek Otthona és Nyugdíjasház
Délelőtt
8:30
Aktivizáló torna
9:30
Délelőtti matiné a társalgóban
De
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délután
14:00
Bingo klub
14:30-15:30
Gerinc I.
15:00 - 15:30
Gerinc II.
16:00 - 16:30
Nyak- váll gyógytornák
Du
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délelőtt
08:30
Értorna
09:30
Délelőtti matiné a társalgóban
10:30
„Stammtisch” német nyelvi klub a torna- és klubszobában
De
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délután
14:30
Bibliaóra az imateremben (minden páratlan héten)
Du
Du. egyéni mentálhigiénés gondozás
Délelőtt
08:30
Aktivizáló torna
10:00
Dalkör a nyugdíjasház társalgójában
De
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délután
14:30-15:30
Tudományok tárháza programsorozat torna- és klubszobában
Du
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délelőtt
08:30
Gyógytorna csontritkulásos betegeknek a torna- és klubszobában
09:00
Intim torna
09:30
Délelőtti matiné a társalgóban
11:00
Kézimunka klub
De
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délután
14:30 - 15:00
Gerinc I.
15:00 - 15:30
Gerinc II.
15:30 - 16:00
Nyak- váll
Du
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délelőtt
08:00 - 12:00
Heti vásárlás kiosztása
08:30
Értorna
9:30
Délelőtti matiné a társalgóban
11:00
Társasjáték, kártyajáték
De
egyéni mentálhigiénés gondozás
Délután
Városi séta (minden páros héten)
14:30
Csevegő – beszélgető show (minden páratlan héten)
Kézműves foglalkozás
Du
egyéni mentálhigiénés gondozás

A táblázatban szereplő programokon kívül hétfőtől péntekig délelőtt 10:00- 11:30-ig, illetve délután 14:30- 15:30-ig a demens lakók számára foglalkoztatás zajlik a 3. emeleti fokozott ápolási részlegen.

 

Ezen felül havi, éves rendszerességgel nagyobb rendezvényeket szervezünk (pl. Családi nap, Intézményi születésnap), gyakoriak a bálok (Farsang, Szüreti Mulatság, Bajor Nap), vásárok (termelői vásár, karácsonyi kirakodó), színházi, komoly és könnyűzenei bemutatók (Budapesti Fesztivál Zenekar, Pannon Egyetem Szimfonikus Zenekara, Apostol Együttes), valamint vendégül látunk hírességeket is, akik előadást tartanak lakóinknak (Bodrogi Gyula, Böjte Csaba, dr. Béres József, Pártai Lucia, dr. Márfi Gyula érsek, Jo Indekeu Belga Nagykövet).

AKTUÁLIS PROGRAMKÍNÁLATUNK – DECEMBER

december 1. : az idősotthon megnyitásának 12. évfordulója- kísérő rendezvény: lakók-dolgozók közös kézimunka kiállítása a karácsony jegyében
december 5. és 12. -én közös mézeskalács sütés a Gyermekbolygó magánóvoda ovisaival
december 8.: Legyen vendégünk egy palacsintára!-Közös palacsintasütés a lakókkal
december 8.: Kossuth utcai karácsonyi vásár látogatása
december 13.: Szegedi József helytörténész vetít, előadása címe: Karácsonyváró
december 15.: Látogatás a Gyermekbolygó óvodába – közös kézműveskedés
december 17.: Színházlátogatás a bérletesekkel, előadás címe: Isten pénze
december 19.: Báthory Általános Iskola karácsonyi műsora
december 20.: Zámbó Noémi idegenvezető vetít, az előadás témája: Lappföld
december 21.: Gyermekbolygó óvoda karácsonyi műsora
december 22.: közös karácsonyi süteménysütés
december 24.: 10 órától díszítés
11.30 karácsonyi műsor, fellép a dalkör
Katolikus szentmise, Istentisztelet a reformátusoknak és evangélikusoknak
december 25.: Szentmise
december 31.: Szilveszteri batyusbál