Állásajánlat: Vezető ápoló - Életöröm

FELADATA

  • fő feladata az intézmény ápolási és egészségügyi munkájának megszervezése, irányítása és ellenőrzése.

Ennek keretén belül többek között:

  • felel az ellátottak egészségi állapotáért,
  • részt vesz a háziorvosi rendeléseken, viziteken,
  • az ellátottak gyógyszerelését ismeri, megszervezi, a változásokat követi,
  • az ellátottak számára elrendelt szakorvosi vizsgálatokat koordinálja, a szakorvosokkal konzultál,
  • elkészíti az ápolási-gondozási terveket, annak végrehajtását megszervezi, abban részt vállal,
  • az ápoló team munkáját napi szinten irányítja, az akut esetek megoldásában részt vesz,
  • tájékoztatást nyújt a hozzátartozók felé az ellátott egészségi állapotáról, annak változásáról,
  • elkészíti és vezeti az ápoló team munkaidő beosztását, az ezzel kapcsolatos feladatokat elvégzi.

ELVÁRÁSOK

  • a vonatkozó jogszabály szerinti diplomás ápoló, okleveles egyetemi ápoló,

okleveles ápoló vagy mentőtiszt végzettség megléte,

  • magabiztos, határozott fellépés, vezetői kompetencia,
  • jó szervező és problémamegoldó készség,
  • csapatjátékos személyiség,
  • számítógép felhasználói szintű ismerete.

ELŐNY

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

AMIT KÍNÁLUNK

  • kiváló munkahelyi körülmények,
  • teljes munkaidős állás,
  • változatos szakmai kihívás,
  • biztos háttér,
  • versenyképes juttatások,
  • szükség esetén szolgálati lakás.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veszprém

Szakmai önéletrajzát 2019. május 30-ig várjuk az ugyvezeto.igazgato@eletorom.hu címre.